+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Чернігів | (Чернігівська область) 1223++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Чернігів - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Чернігів без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Чернігів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Чернігів вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Придбати свіжі букети квітів в Чернігові від професійних фахівців в магазинах міста, вигідно. Знання в області флористики дозволяють пропонувати покупцям на вибір кілька різноманітних букетів, або зібрати один ексклюзивний, відповідний призначенню, статі та віку одержувача. Пропонований сервіс квіткових магазинів доставка квітів Чернігів, звільняє покупця від самостійних пошуків в магазинах гідного букету. Відвідавши сайт інтернет – магазинів, що реалізують свіжі квіти по справжній ціні, можливо за короткий час з великої різноманітності букетів, підібрати найбільш вподобаний. Оформити заявку, як і вибрати спосіб оплати не складно, ці нескладні дії дозволять замовити квіти по Чернігову, і вони будуть привезені фахівцями магазину за вказаною адресою. Залежно від пори року або свят, що наближаються, дизайнери салонів готують композиції, які порадують своєю новизною та витонченістю. Тому, пропонована послуга салонів – доставка квітів в Чернігові, це надійний сервіс і гарантія, що квіти будуть доставлені вчасно і тільки свіжі. Квітковий бізнес в місті розвивається стрімко, власники салонів мають надійних партнерів у багатьох містах та країнах світу, різноманіття квітів, що вони поставляють в магазини, іноді ускладнює зробити правильний вибір. Пропонована салоном доставка букетів в Чернігові, та поради консультантів, які завжди знаходяться в курсі нових напрямків моди в області флористики, дозволяє вибрати найбільш привабливий, який обовязково сподобається одержувачу квітів.

Доставку квітів Чернігів - (Чернігівська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»